Akce Novinka Doprava zdarma
Značka: Zray

velký nafukovací paddleboard ZRAY X5 X-RIDER XL - komplet s pádlem

1 hodnocení
14 799 Kč 15 949 Kč Sleva 7 %
Vyprodáno

Nafukovací paddleboard Zray X-rider XL 13" jeho impozantní objem až 440 l s velmi velkým ocasem a palubou zajisti pohodlí pro 2 dospěle osoby a jedno ditě. Univerzální paddleboard X5 13" dodává se s 3-dilným hliníkovým pádlem, batohem, zadní ploutvičkou a pumpou. Včetně Neon Dry bagu 25 litrů.

Můžeme doručit do:
18.11.2021
Kategorie: Pro Rodinu
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 220 Kg
? Rozměry: 396cm 91cm 15cm
Výtlak: 440 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY XL + PÁDLO ZRAY

+ NEON DRY BAG 25 LITRŮ

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Zray X5

Jeho impozantní objem (440L) v kombinaci s velmi velkým ocasem a palubou činí model X5 X-rider XL extrémně stabilním. Jeho šířka 91 cm, postavená pro rodinné použití, přinese pohodlí a prostor pro 2 dospělé + 1 dítě (220 kg). X-RIDER XL 13 'je dlouhý (365 cm) a ultra-tuhý, což zajišťuje kontakt s vodou pro rychlé zrychlení.

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Nafouknutí

Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou + 2 fixní po stranách pro lepši směr v teto délce. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

 

technologie x1 nafukovaci paddleboard

Zray Konstrukce: Drop Stitch

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desce; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých paddleboardu pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovacích paddleboardu.

Dominujte ve vodě!

Rozměry -365x82x15cm- nabízejí velký kontaktní povrch desky s vodou. Tato deska je silnější a stabilnější. Toto mořské monstrum dodá potěšení a výkon na všech vodních plochách.

zRAY xl ALIVE
sted predni x5 paddleboard nafukovaci zray

5 Držadla!

Na toto monstrum byly přidány úchyty, které usnadňují jeho pohyb, ale také násobí možnosti aktivity na této SUP. Ačkoliv zde nejsou žádné D-kroužky pro kájakove sedátko, můžete je otočit do kajaku umístěním středového sedla připevněného k 4 rukojeti které jsou umístěné po stranách.

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray z kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Velká novinka 2019: přítomnost kick padu na ocas desky! Tato zvýšená část na "ocasu" SUP vám nabídne více podpory, aby se ve vlnách snadno změnil směr v průběhu jizdy.

ventilek x5 paddleboard nafukovaci zray

Pružina na nepromokavý vak nebo vaše oblečení

Na přední stranu vaší desky naložíte vodotěsný vak s jídlem a pitím.

pruzina predni x5 paddleboard nafukovaci zray

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY XL 13"x36"x6"
  • Neon Dry bag 25 litrů
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 22 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

 

Zray Brand X1

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard