Akce Doprava zdarma
Značka: Neon

Letní Kombo Pack ideální pro celou rodinu!

19 hodnocení
13 500 Kč 15 890 Kč Sleva 15 %
MÁME SKLADEM

Přinášíme vám speciální letní Kombo balíček nafukovacího paddleboardu Neon 1 All Round s elektrickou pumpou, kajakovým sedátkem, skládacím kombo pádlem na paddleboarding a kayak, transporntím batohem, zadní ploutvičkou a též mechanickou pumpou. Udělejte radost celé rodině.

Kategorie: Pro Rodinu
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 140 Kg
? Rozměry: 310 cm 81 cm 15 cm
? Výtlak: 300 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
? Finy: 1 x zadní fina odnímatelná

Neon 1 All Round 10'2" x 32" x 6''

Neon 1 All Round má výtlak 300 litrů a délku 310cm, šířku 81 s tloušťkou 15cm.

Neon All Round je nejvyhledávanější SUP řada v naší kolekci. Tento uživatelsky extrémě přátelský allround paddleboard klouže extrémě snadno po hladké hladině, ale dá se s ním jezdit též na malých surfovacích vlnách - umožňuje tak celé rodině prožít novou dimenzi vzrušení při jízdě na vodě. Zahnutí dna a obrys prkna dohromady společně s dokonale zvolenou pozicí finy umožňují zažít potěšení z jízdy v nejrůznějších podmínkách.

Neon 1 All Round má čtyři úchyty na cargonet na špičce pro pohodlné uchycení věcí v dry bagu. Zvýšený zadní pad umožňuje board bleskově otočit doslova "na pětníku". Vysoký protiskluzový barevný (nestříkaný) EVA pad 4 mm silný je extrémně odolný. Jako bonus jsou pro děti přidělaná přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Neony řady All Round mají 1 vrstvu PVC materiálu, technologii DropStitch®, maximální tlak 15 PSI. Neon paddleboardy se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, prochází několikrát kvalitou kontroly. Jsou vyráběné z těch nejlepčích dostupných materiálů. Jejich tvary jsou perfektně vyladěné a dle našeho názoru jedny z nejlepších na trhu.

 

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený DROP-STITCH technologií.

Flosny a zbytek

Doporučený tlak je 15 PSI.

Plovák má jednu hlavní odnímatelnou flosnu (ploutvičku) v zadní části dna typu "Slide-In", kterou je možno zajistit bez použití šroubováku. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen měkkou pěnou ve tvaru malých diamantů pro dokonalé pohodlí a dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.

Elektrická pumpa Star 6 16PSI


Malá a lehká elektrická pumpa STAR na 12V do autozapalovače s možností nastavení požadovaného tlaku až do 16psi. Elegantní a velmi skladná elektrická pumpa STAR určená pro nafukování paddleboardů. Zdrojem napájení je klasická autozásuvka (cigaretová auto zásuvka) na 12V. Na těle pumpy nalezneme jednoduchý otočný přepínač, díky kterému nastavíme požadovaný tlak. Jakmile pumpa dosáhne požadovaného tlaku, automaticky se vypne.

 

Pádlo Combo Black

Víceúčelové čtyřdílné pádlo, které má dvě možnosti využití: jako dvoulisté kajakové pádlo, či klasické pádlo pro stand-up paddleboarding. Má nastavitelnou maximální velikost do 215cm. Velkou výhodou je skladnost pádla, které se vejde do běžného batohu či menší tašky.

Co se nachází v kompletu:

  • paddleboard Neon Allround 1 - 300L
  • elektrická pumpa STAR 6
  • skládací čtyřdílné pádlo pro paddleboard a kajak
  • kajakové sedátko
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa s manometrem Bravo (25 PSI + přepínání dvojčinná / jednočinná + odšroubovací madla + skládací nohy)
  • opravná sada

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard