Značka: Bestway

Rodinný set 2 nafukovacích paddleboardů Hydroforce Oceana 10"x 33" + Aqua Journey

Neohodnoceno
16 500 Kč 17 998 Kč Sleva 8 %
MÁME SKLADEM

Zvýhodněný set dvou nafukovacích paddleboardů Hydroforce - pro celou rodinu

Jedná se o sadu dvou nafukovacích plováků Hydroforce, které jsou svým tvarem a zaměřením určeny převážně na klidnou a mírně tekoucí vodu.

Modely Hydroforce 2019 mají větší výtlakem díky zvýšené tloušťce 6"/15cm (oproti modelům starším).

Menší z paddleboardů HF Aqua Journey je určený převážně pro ženy, juniory a děti.

Větší plovák HF Oceana je navržen tak, aby poskytoval dostatečný výtlak a unesl i těžší jezdce. U většího modelu Oceana je možnost připnutí kayakového sedla, které je zahrnuto v dodávce!

Kategorie: Pro Rodinu
Hmotnost: 15 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano Ne
? Nosnost: 135 Kg + 110 Kg
? Rozměry: 305cm 84cm 15cm + 275 cm 78 cm 15 cm
? Výtlak: 320 l + 260 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 10-15 PSI
Finy: 1x fixní zadní + 2x fixní po boku

HYDRO FORCE OCEANA 10"x33" - RODINNÝ ALLROUND!

Nafukovací paddleboard HYDROFORCE Oceana 10'0" 33"

Je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro pohodlnou jízdu na stojatých i tekoucích vodách. Pro modelový rok 2019 došlo ke zvýšení tloušťky na 6"/15cm a tím je zajištěna i větší nosnost a stabilita. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 33" a délku 10". Výtlak paddleboardu je 320 litrů, váha 15,5 kg a paddleboard je určen pro dospělého človka či rodinu s hmotností do 135 kg. Díky své šířce a délce nabídne perfektní stabilitu i při jízdě na tekoucí řece. Paddleboard má v balení základní odnímatelnou kajakovou sedačku s rozkládacím pádlem a lze ho tedy použít příležitostně jako kajak pro jízdu v sedě. Jde o 305 cm dlouhý a 84 cm široký nafukovací paddleboard (SUP). Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.

Tlak paddleboardů

Paddleboardy mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Flosna

Plovák je vybaven třemi flosnami, které jsou napevno přidělané k paddleboardu.

HYDRO FORCE

patří pod skupinu BESTWAY, která byla založena roku 1994 a specializuje se na veškeré nafukovací vodní výrobky. V jejich nabídce tak nalezneme jak nafukovací dětské bazénky, tak velké lodě nebo kajaky.

hydro force nafukovaci sup pro celou rodinu levne a vyhodne s padlem sup karlin

 

 

HYDRO FORCE Aqua Journey 2019 - RODINNÝ ALLROUND!

Nafukovací paddleboard HYDROFORCE Aqua Journey 2019

Je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro pohodlnou jízdu na stojatých i tekoucích vodách. Pro modelový rok 2019 došlo ke zvýšení tloušťky na 6"/15cm a tím je zajištěna i větší nosnost a stabilita. Paddleboard má tloušťku 15cm, šířku 76cm a délku 275cm. Výtlak paddleboardu je 251 litrů, váha 9,3 kg a paddleboard je určen pro dospělého človka či rodinu s hmotností do 135 kg. Díky své šířce a délce nabídne perfektní stabilitu i při jízdě na tekoucí řece. Paddleboard má v balení základní odnímatelnou kajakovou sedačku s rozkládacím pádlem a lze ho tedy použít příležitostně jako kajak pro jízdu v sedě. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.

Tlak paddleboardů

Paddleboard má vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Flosna

Plovák je vybaven třemi flosnami, které jsou napevno přidělané k paddleboardu.

 

 

Co se nachází v balení:

  • Plovák HYDROFORCE Oceana 10'0" 33"
  • Plovák HYDROFORCE Aqua Journey 2019
  • 2 x transportní batoh
  • 1 x skládací hliníkové vícedílné pádlo na paddleboarding a kajak
  • 1 x skládací hliníkové třídílné pádlo na paddleboarding
  • 1 x odnímatelná kajaková sedačka
  • 1 x zarážka nohou
  • 2 x vysokotlaká pumpa
  • 2 x opravná sada
  • 2 x nožní leash

hydro force nafukovaci sup pro celou rodinu levne a vyhodne s padlem sup karlil nafukovaci

HYDRO FORCE

Patří pod skupinu BESTWAY, která byla založena roku 1994 a specializuje se na veškeré nafukovací vodní výrobky. V jejich nabídce nalezneme nafukovací dětské bazénky, velké lodě nebo kajaky.

Hydro-Force Oceana

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard