UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Akce Doprava zdarma
Značka: Neon

Rodinný nafukovací paddleboard Neon1 - komplet s 2 pádly

8 hodnocení
10 890 Kč 14 100 Kč Sleva 23 %
MÁME SKLADEM (6 ks)
Rodinný paddleboard Neon1 představuje dokonalé sladění vysokého výtlaku, stability, rychlosti a univerzálního použití. Je extra vybaven pěti přídavnými Neon držáky a též třemi nerezovými očky pro upevnění kajakového sedátka. Technologie DropStitch®, tlak 15 PSI a 1 odnímatelná ploutev. Vhodný pro celou rodinu nebo též pro těžké jezdce.
Kategorie: Pro Rodinu
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 140 Kg
? Rozměry: 310 cm 81 cm 15 cm
? Výtlak: 300 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Neon 1 All Round 10'2" x 32" x 6''

Neon 1 All Round má výtlak 300 litrů a délku 310cm, šířku 81 s tloušťkou 15cm.

Neon All Round je nejvyhledávanější SUP řada v naší kolekci. Tento uživatelsky extrémě přátelský allround paddleboard klouže snadno po hladké hladině, ale dá se s ním jezdit též na malých surfovacích vlnách - umožňuje tak celé rodině prožít novou dimenzi vzrušení při jízdě na vodě. Zahnutí dna a obrys prkna dohromady společně s dokonale zvolenou pozicí finy umožňují zažít potěšení z jízdy v nejrůznějších podmínkách.

Neon 1 All Round má čtyři úchyty na cargonet na špičce pro pohodlné uchycení věcí v dry bagu. Zvýšený zadní pad umožňuje board bleskově otočit doslova "na pětníku". Vysoký protiskluzový barevný (nestříkaný) EVA pad 4 mm silný je extrémně odolný. Jako bonus jsou pro děti přidělaná přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Neony řady All Round mají 1 vrstvu PVC materiálu, technologii DropStitch®, maximální tlak 15 PSI. Neon paddleboardy se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, prochází několikrát kvalitou kontroly. Jsou vyráběné z těch nejlepčích dostupných materiálů. Jejich tvary jsou perfektně vyladěné a dle našeho názoru jedny z nejlepších na trhu.

 

Konstrukce: (SL - "Single layer")

DROP-STITCH technologie.

Flosny a zbytek

Doporučený tlak je 15 PSI.

Plovák má jednu hlavní odnímatelnou flosnu (ploutvičku) v zadní části dna typu "Slide-In", kterou je možno zajistit bez použití šroubováku. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen měkkou pěnou ve tvaru malých diamantů pro dokonalé pohodlí a dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.

Co se nachází v kompletu:

  • paddleboard Neon Allround 1
  • 2 x trojdílné skládací hliníkové pádlo Neon
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa (25 PSI) Bravo s manometrem (přepínání dvojčinná / jednočinná + odšroubovací madla + skládací nohy)
  • opravná sada

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard