Doprava zdarma
Značka: Neon

Nafukovací paddleboard Neon X5 Windsup LTD 10’4″x34″x6″

16 hodnocení
27 900 Kč
MÁME SKLADEM

Novinka na 2019. Neon X5 Windsup LTD je skluzový! windsurfingový paddleboard. Je možné k němu připevnit WS plachtu a jezdit s ním ve skluzu, dokonce zvládá i vyjeté halzy! Jinak je určen též pro pádlování a splňuje všechny parametry rodinného nafukovacího paddleboardu.

Kategorie: Pro Rodinu
Hmotnost: 9.2 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 140 Kg
? Rozměry: 315cm 86cm 15cm
? Výtlak: 328 l
? Konstrukce: 3D Light Fusion
? Tlak: 15 PSI
Finy: 1x US box je rozdělen na dvě části

Nafukovací paddleboard Neon Windsup LTD X5


Neon X5 Windsup

Plovák má výtlak 328 litrů a má extrémně nízkou váhu - pouhých 9,2 kg! a to díky speciální patentované technologii Fusion 3D Light (odlehčená a přitom zpevněná technologie MSL). Výška 15 cm zajišťuje velmi vysoký výtlak paddleboardu a šířka 86,3 cm naopak dodává plováku vysokou stabilitu.

Model X5 byl vytvořen tak, aby mohl splnit všechny požadavky na rodinný paddleboard.

Uveze velmi těžkého jezdce,  dva normální nebo tři lehčí.. Pro děti jsou přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Windsup

Windsurfová verze je na palubě vybavena unikátní hliníkovou vložkou, která je mnohonásobně trvanlivější než plastové vložky u standardních windsupů většiny firem na trhu. Do insertu se závitem M8 na palubě se našroubuje jakýkoliv windsurfingový jezdec se šroubem M8 a na něj se pak připojí ws oplachtění. Na zádi má pevnou gumovou hranu.

Flosny (kormidla)

Neon windsup X5 LTD je vybaven speciální středovou a zadní zacvakávací plastovou flosnou. Vkládají se do US boxu bez použití šroubováku či jakéhokoliv nářadí! Finy jednoduše vložíte do boxu a zasunutím směrem dozadu je zacvaknete do plováku. 

US box je rozdělen na dvě části - přední a zadní a uprostřed je možné jej ohnout, což výrazně usnadňuje rolování plováku po vyfouknutí. 

Nafouknutí

Doporučený tlak je 15 PSI, maximum pak 20 PSI.

Konstrukce: (MSL) New Fusion 3D Light

Co se nachází v kompletu:

  • nafukovací paddleboard X5 Windsup 10'4" x 34" x 6"
  • trojdílné skládací pádlo dle výběru ( hlínik,sklolaminát,karbon )
  • 1x odnímatelná plastová Us-box fina 1x středová Us-box
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa vybavená manometrem
  • opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard