Značka: Neon

Nafukovací paddleboard Neon X2 - All Round 10'4" x 32 x 5 model 2022 - komplet s pádlem

1 hodnocení
23 500 Kč
Nový Neon X2 All Round ve velikosti 10'4"x32"x5" pro rok 2022 je kromě osvědčeného allround tvaru a zářivého designu vybaven extrémně nízkou váhou 7.65 kg díky ultra lehké a přitom zpevněné 3D light technologii přizpůsobené na maximální nafouknutí 25 PSI. Mix vysoké stability a co nejvyšší rychlosti z něj činí univerzální plovák pro jakékoliv použití. Jako extra příslušenství je vybaven pěti přídavnými Neon držáky a též třemi vysoce zpevněnými nerezovými očky pro upevnění kajakového sedátka. Je dodáván s 1 odnímatelnou ploutví. Vhodný pro normálně těžkého nebo dva menší jezdce. 
Kategorie: Pro Rodinu
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 160 Kg
? Rozměry: 317/330 cm 81 cm 15 cm
? Výtlak: 318 nebo 330 litrů
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
Tlak: 15-20 PSI
Finy: 1x fixní zadní

Neon X2 All Round 

se vyrábí ve dvou velikostech. Velikost 10'5" x 32" x 6'' má výtlak 252 litrů, délku 315cm, šířku 81 a tloušťku 12cm. 

Neon All Round je nejvyhledávanější SUP řada v naší kolekci. Tento extrémně přátelský allround paddleboard klouže snadno po hladké hladině, ale dá se s ním jezdit též na malých surfovacích vlnách - umožňuje tak celé rodině prožít novou dimenzi vzrušení při jízdě na vodě. Zahnutí dna a obrys prkna dohromady společně s dokonale zvolenou pozicí finy umožňují zažít potěšení z jízdy v nejrůznějších podmínkách.

Neon X2 All Round má čtyři úchyty na cargonet na špičce pro pohodlné uchycení věcí v dry bagu. Zvýšený zadní pad umožňuje board bleskově otočit doslova "na pětníku". Protiskluzový barevný (nestříkaný) EVA pad má zvýšenou odolnost díky speciální zvýšené 4.5 mm tloušťce. Jako bonus jsou pro děti přidělaná přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Neony X2 All Round je pro rok 2022 vyrobeny speciální 3D light technologií (odlehčenou a přitom speciálně zpevněnou technologií MSL) a má zvýšený doporučený tlak 20-25 PSI. Neon paddleboardy se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, prochází několikrát kvalitou kontroly. Jsou vyráběné z těch nejlepších dostupných materiálů. Jejich tvary jsou perfektně vyladěné a dle našeho názoru jedny z nejlepších na trhu.

 

Konstrukce: 3D light

Vyrobený nejvyšší technologií DROP-STITCH 3D light. Tato technologie dodává paddleboardu výrazně vyšší pevnost, kterou měly klasické dvouvrstvé paddleboardy při naprostém odlehčení váhy. Paddleboard tak získává váhu jednovrstevného paddleboardu, ale s nesrovnatelnou pevností a zároveň odolností vůči mechanickému poškození.    

Flosny a zbytek

Doporučený tlak modelů 2022 je 20 PSI, maximum pak 25 PSI.

Plovák má jednu hlavní odnímatelnou flosnu (ploutvičku) v zadní části dna typu "Slide-In", kterou je možno zajistit bez použití šroubováku. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen měkkou pěnou ve tvaru krokodýlí kůže pro dokonalé pohodlí a dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.

Co se nachází v kompletu:

  • paddleboard Neon Allround X2 
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo Neon
  • odnímatelná plastová flosna
  • coiled Neon leash 10"
  • transportní Neon batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • opravná sada

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard