Doprava zdarma
Značka: Neon

Nafukovací paddleboard Neon2 - 350 litrů, All Round 10'10"x34"x6" - komplet s pádlem

33 hodnocení
11 900 Kč 13 900 Kč Sleva 14 %
Vyprodáno
Neon 2 All Round (10'10"x34"x6") představuje v rodinném paddleboardu dokonalé sladění vysokého výtlaku, extrémní stability a univerzálního použití. Je extra vybaven pěti přídavnými Neon držáky a též třemi nerezovými očky pro upevnění kajakového sedátka. Má 1 vrstvu PVC materiálu, technologii DropStitch®, maximální tlak 15 PSI a 1 odnímatelnou ploutev. Vhodný pro celou rodinu nebo též pro jakkoliv těžké jezdce.
Můžeme doručit do:
18.11.2021
Kategorie: Pro Rodinu
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 160 Kg
? Rozměry: 320 cm 86 cm 15 cm
? Výtlak: 350 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x fixní zadní

Neon 2 All Round 10'10" x 34" x 6''

Neon 2 All Round má výtlak 350 litrů a délku 330cm, šířku 86 s tloušťkou 15cm.

Neon All Round je nejvyhledávanější SUP řada v naší kolekci. Tento uživatelsky extrémě přátelský allround paddleboard klouže snadno po hladké hladině, ale dá se s ním jezdit též na malých surfovacích vlnách - umožňuje tak celé rodině prožít novou dimenzi vzrušení při jízdě na vodě. Zahnutí dna a obrys prkna dohromady společně s dokonale zvolenou pozicí finy umožňují zažít potěšení z jízdy v nejrůznějších podmínkách.

Neon 2 All Round má čtyři úchyty na cargonet na špičce pro pohodlné uchycení věcí v dry bagu. Zvýšený zadní pad umožňuje board bleskově otočit doslova "na pětníku". Vysoký protiskluzový barevný (nestříkaný) EVA pad 4.5 mm silný je extrémně odolný. Jako bonus jsou pro děti přidělaná přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Neony řady All Round mají 1 vrstvu PVC materiálu, technologii DropStitch®, maximální tlak 15 PSI. Neon paddleboardy se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, prochází několikrát kvalitou kontroly. Jsou vyráběné z těch nejlepčích dostupných materiálů. Jejich tvary jsou perfektně vyladěné a dle našeho názoru jedny z nejlepších na trhu.

 

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.

Flosny a zbytek

Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Plovák má jednu hlavní odnímatelnou flosnu (ploutvičku) v zadní části dna typu "Slide-In", kterou je možno zajistit bez použití šroubováku. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen měkkou pěnou ve tvaru malých diamantů pro dokonalé pohodlí a dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.

Co se nachází v kompletu:

  • paddleboard Neon Allround 2 10'10"x34"x6"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo Neon
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • opravná sada

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard