Doprava zdarma
Značka: Coasto

Nafukovací paddleboard Coasto Nautilus 11'6" - komplet s pádlem

Neohodnoceno
15 999 Kč
MÁME SKLADEM

Nautilus 11'6" 34" je nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro jízdu na klidné hladině. 

Kategorie: Pro Rodinu
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 150 Kg
? Rozměry: 350cm 86cm 15cm
Výtlak: 330 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina, 2 boční fixní

Nafukovací PADDLEBOARD Coasto Nautilus + Pádlo Coasto
Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Coasto Nautilus 

Nafukovacím SUP plovákem z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně pro jízdu na klidné hladině. Paddleboard má tloušťku 6", šířku 34" a délku 11'6". Výtlak paddleboardu je 330 litrů, váha 11,2 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 150 kg. Jde o 350 cm dlouhý a 86 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.

Konstrukce: (FT) – „fusion technology“

Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) při stejné pevnosti a odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je vyráběn právě touto technologií.

Nafouknutí

Paddleboardy COASTO mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 15-20 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 20 PSI.

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven třemi flosnami, dvě jsou pevné a jedna větší flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Coasto

Je je francouzská značka výrobce paddleboardů, který spadá pod skupinu Poolstar. Paddleboardy COASTO se vyznačují velmi výrazným designem a velkým množstvím přidaných úchytů, držáků a dalších pomůcek.

nafukovaci paddleboardy coasto paddleboardy karlin

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák COASTO Nautilus 11'6" 34"
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa
  • skládací hliníkové pádlo
  • odnímatelná flosna
  • nožní leash
  • opravná sada

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard