UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej Bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: Neon

Kombo Pack 2 ideální pro celou rodinu!

15 hodnocení
12 490 Kč 18 690 Kč Sleva 33 %
MÁME SKLADEM

Vánoční kombo balíček!! Rodinný nafukovací paddleboard DVSport Kohala (10'6"x32"x6") s kajakovým sedátkem, dry bagem od RRD, setem dvou skládacích 3-dílných pádel (2 na paddleboarding nebo 1 na kayak), batohem DVSport, zadní ploutvičkou a též mechanickou pumpou. Paddleboard zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Kategorie: Pro Rodinu
Záruka: 2 roky
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 130 Kg
? Rozměry: 320 cm 81 cm 15 cm
? Výtlak: 270 litrů
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
? Finy: 1x zadní fina odnímatelná + 2 boční fixní
Váha paddleboardu: 9 Kg

DvSport Kohala 10'6" x 32" x 6''

Kohala má délku  320cm, šířku 81cm a tloušťku 15cm - Díky těmto parametrům je paddleboard je velice stabilní, lehce klouže po vodě a unese více členů rodiny najednou. Paddleboard váží pouhých 8.8, takže ho unese i ten nejmenší z rodiny.

Konstrukce: (SL - "Single layer")

1 Vrstva PVC

DROP-STITCH technologie.

Flosny a zbytek

Tlak 15 PSI.

Plovák má jednu hlavní odnímatelnou flosnu (ploutvičku) v zadní části dna typu "Slide-In a také dvě fixní boční finy. V přední části paluby je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu na delší cesty. Povrch plováku je potažen měkkou pěnou ve tvaru malých frézovaných diamantů, pro dokonalé pohodlí a dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. V zadní části paluby je pad vyvýšen pro provádění dokonalých otoček a rychlých manévrů.

Kohala sea

Co se nachází v kompletu:

  • paddleboard DvSport Kohala 10'6"x32"x6"
  • 1 x kajakové sedátko DVSport
  • 2 x trojdílné skládací hliníkové pádlo DvSport (s možností použití jako jedno kajakové)
  • 1 x dry bag RRD
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká dvoučinná pumpa

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard