Značka: RRD

oplachtění RRD Easyride MK6 5.5m² + stěžeň + ráhno

Neohodnoceno
13 100 Kč 17 300 Kč Sleva 24 %
MÁME SKLADEM (4 ks)

Freeride windsurfing, kompletní akční set monofilmové plachty

AKČNÍ KOMPLET PRO ZAČÁTEČNÍKY


 

Kategorie: Plachty
Stěžeň: EPX 400cm 2-dílný
Ráhno: ráhno 160-220cm

DOTKNI SE A JEĎ!

Přepracované, s lehce větším zahnutím stěžně a menším twistem, plachty RRD Easy ride nabízí dokonalý balíček vyváženosti spojeného se snadným "strojením". Jsou to jednoduché a lehké plachty, vyvinuté speciálně pro začátečníky, vhodné též pro windsurfingové školy. Mají zvlášť uzpůsobenou spodní část plachty, která zjednodušuje "strojení" a napínání plachty a omezuje nežádoucí kontakt s palubou plováku.


PLACHTA RRD EASYRIDE MK6

Přepracované plachty RRD EasyRide s lehce větším zahnutím stěžně a menším twistem nabízí dokonalý balíček vyváženosti spojeného se snadným "strojením". Jsou to jednoduché a lehké plachty, vyvinuté speciálně pro začátečníky, vhodné též pro windsurfingové školy. Mají zvlášť uzpůsobenou spodní část plachty, která zjednodušuje "strojení" a napínání plachty a omezuje nežádoucí kontakt s palubou plováku.


RÁHNO RRD EASYRIDE 160-220 CM

RRD ráhno ER je vytvořené z hliníku T8. Má konstantní zahnutí dokonale sedící ke všem moderním freeridovým plachtám u nichž je ráhno upnuté maximálně ve výšce 30% celkové výšky plachty.
Je pokryté novým super tenkým gripem na redukované 29 mm silné trubce a má novou a velmi pevnou natáčecí přední koncovku.


STĚŽEŇ RRD EPX 400 CM

EPX stěžeň je pevný, odolný a ekonomicky přijatelný stěžeň.
V kombinaci s plachtami Easy Ride je to skutečné zdokonalení pro všechny Easy Ride oplachtění, které budou mít lepší a odolnější stěžeň vytvořený k tomu, aby celé oplachtění vydrželo mnoho let ježdění!


rrd17err_3

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Využij víkendové slevy na sety až 30%!