Značka: RRD

oplachtění RRD Easyride MK6 5.5m² + stěžeň + ráhno

9 790 Kč 17 300 Kč Sleva 43 %
Máme SKLADEM (4 ks)

Freeride windsurfing, kompletní akční set monofilmové plachty

AKČNÍ KOMPLET PRO ZAČÁTEČNÍKY


 

Můžeme doručit do:
29.4.2019
Kategorie: Plachty
Velikost Plachty: 5.5m²
Stěžeň: EPX 400cm 2-dílný
Ráhno: ráhno 160-220cm

DOTKNI SE A JEĎ!

Přepracované, s lehce větším zahnutím stěžně a menším twistem, plachty RRD Easy ride nabízí dokonalý balíček vyváženosti spojeného se snadným "strojením". Jsou to jednoduché a lehké plachty, vyvinuté speciálně pro začátečníky, vhodné též pro windsurfingové školy. Mají zvlášť uzpůsobenou spodní část plachty, která zjednodušuje "strojení" a napínání plachty a omezuje nežádoucí kontakt s palubou plováku.


PLACHTA RRD EASYRIDE MK6

Přepracované plachty RRD EasyRide s lehce větším zahnutím stěžně a menším twistem nabízí dokonalý balíček vyváženosti spojeného se snadným "strojením". Jsou to jednoduché a lehké plachty, vyvinuté speciálně pro začátečníky, vhodné též pro windsurfingové školy. Mají zvlášť uzpůsobenou spodní část plachty, která zjednodušuje "strojení" a napínání plachty a omezuje nežádoucí kontakt s palubou plováku.


RÁHNO RRD EASYRIDE 160-220 CM

RRD ráhno ER je vytvořené z hliníku T8. Má konstantní zahnutí dokonale sedící ke všem moderním freeridovým plachtám u nichž je ráhno upnuté maximálně ve výšce 30% celkové výšky plachty.
Je pokryté novým super tenkým gripem na redukované 29 mm silné trubce a má novou a velmi pevnou natáčecí přední koncovku.


STĚŽEŇ RRD EPX 400 CM

EPX stěžeň je pevný, odolný a ekonomicky přijatelný stěžeň.
V kombinaci s plachtami Easy Ride je to skutečné zdokonalení pro všechny Easy Ride oplachtění, které budou mít lepší a odolnější stěžeň vytvořený k tomu, aby celé oplachtění vydrželo mnoho let ježdění!


rrd17err_3

Vše o paddleboardech


Velký vánoční výprodej