Akce
Značka: RRD

Pádlo sklolaminát RRD Flow Sense

Neohodnoceno
3 990 Kč 5 000 Kč Sleva 20 %
NA OBJEDNÁVKU
Počet dílu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dámské pádlo ze sklolaminátu. Toto pádlo je skvělé na zlepšování techniky pádlování. Pádlo je speciálně určené pro ženy. Je ideální pro cestování a turistiku. Výborný flex

Kategorie: Pádla
Materiál: Sklolaminát
Počet dílu: 2-dílné
Typ pádla: Začátečnické, Pokročile
Délka: 165cm - 218cm
FLOW SENSE
sklolaminát / 2 dílné

 

RRD developed a paddle line dedicated to women with a CNC shaped high density PVC core blade available only in 2 pieces. The spoon of the blade is characterized by a bi-concave while an ABS rail is located from the neck to the entire edge of the blade to prevent damage to the boards rail. The surface of the blade is 91 SQI and the shaft is adjustable from the length of 165 cm to 218 cm.This paddle is perfect for cruising, touring, and all-round performance. Our SENSE PADDLE is designed specifically for lighter riders like women. Even if you?re not an upcoming pro, this paddle will make you feel like one!

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné sklolaminát 29 sklolaminát sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST Sklolaminát 700 gramItalská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard