Značka: RRD

Pádlo sklolaminát nastavitelné RRD Y26 Easy - 2 dílné

3 hodnocení
2 800 Kč
Lze objednat (4-9 dní)

Sklolaminátové nastavitelné dvojdílné pádlo od značky RRD. Pádlo je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za přijatelnou cenu. Žerď je ze sklolaminátu. Čepel a rukojeť jsou vyrobeny z polymerů obsahujících sklolaminát. Povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla. Váha je 930 gramů.

 

Můžeme doručit do:
1.10.2021
Kategorie: Pádla
Hmotnost: 830 kg
Material: Sklolaminát
Počet dílu: 2-dílné
Typ pádla: Začátečnické, Pokročile
Délka: 165cm - 215cm
Materiál žerď: sklolaminát
Materiál list: polymer obsahující sklolaminát


RRD EASY 
sklolaminát / 3-dílné 

 

Zlatá střední cesta nebo jak se říká "poměr cena/výkon". Pádlo je lehčí než pádlo hliníkové a má hezčí vzhled. Můžete si s ním troufnout vyjet někam dál, aniž byste se báli, že vám bude po pěti minutách na vodě připadat těžké. 

Toto nastavitelné RRD EASY pádlo je k dispozici jako dvojdílné. Žerď je sklolaminátová, takže je pádlo lehčí, ale čepel a rukojeť jsou vyrobeny z polymerů obsahujících sklolaminát pro zvýšenou trvanlivost. Povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla.

Pádlo má nový dvojbodový zajišťovací systém, který umožňuje perfektní uzamčení vnitřní výsuvné části ve vnější objímce. Výsuvná část je ještě vybavena anti-twistovací drážkou, která zcela zamezuje protáčení rukojeti. Tvar rukojeti byl speciálně vyvinut, aby přenášel maximální sílu do pádla a poskytoval pohodlí při dlouhodobém pádlování.    

Nastavitelné rozmezí pádla je 165 - 215 cm. 

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné hliník 29 sklolaminát antitwist polymer+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST plast 830 gramů
3 dílné - nastavitelné hliník 29 sklolaminát atitwist polymer+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST + PIN LOCK plast 930 gramů

 

Paddles-RRD-SUP-Samuel-Tome-20190304-1590-1030x687

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard