Značka: RRD

Pádlo sklolaminát nastavitelné RRD Flow

Neohodnoceno
4 590 Kč 5 500 Kč Sleva 17 %
Lze objednat (4-9 dní)
Počet dílu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Lehké celo-sklolaminátové nastavitelné trojdílné pádlo od značky RRD. Pádlo Flow je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za nižší cenu než je karbonové.

Můžeme doručit do:
25.10.2021
Kategorie: Pádla
Záruka: 2 roky
Material: Sklolaminát
Počet dílu: 2-dílné
Typ pádla: Pokročilé
Délka: 165cm - 218cm
List: Sklolaminát
FLOW
sklolaminát / 2 dílné / 3 dílné

 

flow 2 dilne 3 dilne padlo rrd sklolaminat rrd obrazek

Lehké celo-sklolaminátové nastavitelné trojdílné pádlo od značky RRD. Pádlo Flow je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za nižší cenu než je karbonové. Držadlo, žerď i čepel jsou zcela vyrobeny ze sklolaminátu. Povrch čepele je 92 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla. Váha je 820 gramů.

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné sklolaminát 29 sklolaminát sklolaminát 100 plast 700 gram
3 dílné - nastavitelné sklolaminát 29 sklolaminát sklolaminát 100 plast 830 gram
 
 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard