Značka: RRD

Pádlo sklolaminát RRD Easy

19 hodnocení
2 450 Kč 2 590 Kč od 2 450 Kč 3 500 Kč 3 700 Kč od 3 500 Kč Sleva 30 %
VYPRODÁNO VYPRODÁNO Zvolte variantu
Počet dílu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sklolaminátové pádlo od značky RRD. Pádlo je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za dobré peníze. Můžete si s ním troufnout vyjet někam dál, aniž byste se báli, že vám po pět minutách upadnou ruce tíhou. Pádlo je již podstatně lehčí než pádlo hliníkové a má hezčí vzhled.

Kategorie: Pádla
Material: Sklolaminát
Materiál: Sklolaminát
Počet dílu: 3-dílné, 2-dílné
Typ pádla: Začátečnické, Pokročile
Délka: 168cm - 210cm
EASY
sklolaminát / 2 dílné / 3 dílné

 

This category of paddle is developed for entry level riders. Available as standard adjustable or 3 pieces shaft. The blade is made with fiberglass loaded polymers with a surface of 100 SQI. The blade shape has a special prism-like concave to create both a stiff structure and an efficient water flow. The full glass shaft guarantees a light weight and a correct flex on every stroke. This paddle is the top choice for anyone that wants to go from zero to hero! The Easy paddle is also available in a KID size with a narrow diameter shaft (26mm) and a special square blade of 76 SQI.

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné sklolaminát 29 sklolaminát plast+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST plast 830 gram
3 dílné - nastavitelné sklolaminát 29 sklolaminát plast+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST + PIN LOCK plast 930 gram

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard