UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: RRD

Pádlo sklolaminát 2-dílné nastavitelné RRD Easy

14 hodnocení
2 400 Kč 4 400 Kč Sleva 45 %
MÁME SKLADEM (4 ks)

Sklolaminátové pádlo od značky RRD. Pádlo je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít lehčí a lépe vypadající pádlo za dobré peníze.

Kategorie: Pádla
Hmotnost: 0.74 kg
Material: Sklolaminát
Počet dílu: 2-dílné
Typ pádla: Začátečnické, Pokročile
Délka: 168cm - 210cm
List: Plast - Sklolaminát

Easy - Sklolaminát


Zlatá střední cesta nebo jak se říká, poměr, cena, výkon.

Pádlo je již podstatně lehčí než pádlo hliníkové a má hezčí vzhled.

Můžete si s ním troufnout vyjet někam dál, aniž byste se báli, že vám po pět minutách upadnou ruce tíhou. 

Pádlo je o něco křehčí, takže si na něj musíte dávat větší pozor a neházet ho, kam se vám zachce. 

Je vhodné pro všechny, kteří si chtějí jízdu po vodě ulehčit a užít si ji tak s menší námahou.

Vyrábí se dvoudílné a třídílné

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard