Značka: RRD

Pádlo na paddleboard RRD Y26 Start 2-dílné

3 hodnocení
2 000 Kč 2 150 Kč Sleva 7 %
MÁME SKLADEM (4 ks)

Nastavitelné značkové pádlo RRD, které je určeno pro nejširší použití. Žerď je z hliníku. Čepel a rukojeť jsou vyrobeny z plastu, povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla. Váha je 990 gramů.

Kategorie: Pádla
Hmotnost: 0.99 kg
Material: Hliník
Počet dílu: 2-dílné
Typ pádla: Začátečnické
Délka: 165cm - 215cm
START
hliník / 2 dílné 


Tato kategorie pádla je určena pro nejširší všeobecné použití a pádla jsou díky své trvanlivosti vhodné též pro SUP školy a půjčovny.

Toto nastavitelné RRD START START pádlo je k dispozici jako dvojdílné. Čepel a rukojeť jsou vyrobeny z polymerů obohacených sklolaminátem, povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla.

Pádlo má nový dvojbodový zajišťovací systém, který umožňuje perfektní uzamčení vnitřní výsuvné části ve vnější objímce. Výsuvná část je ještě vybavena anti-twistovací drážkou, která zcela zamezuje protáčení rukojeti. Tvar rukojeti byl speciálně vyvinut, aby přenášel maximální sílu do pádla a poskytoval pohodlí při dlouhodobém pádlování.    

Nastavitelné rozmezí pádla je 165 - 215 cm. 

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné hliník 29 hliník antitwist plast+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST plast 990 gramů
3 dílné - nastavitelné hliník 29 hliník atitwist plast+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST + PIN LOCK plast 1090 gramů

 

Kopie č. - Paddles-RRD-SUP-Start action 5

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard