Značka: RRD

Pádlo 30% karbon RRD Avant

2 hodnocení
4 700 Kč 4 880 Kč od 4 700 Kč 5 900 Kč 6 100 Kč od 5 900 Kč Sleva 20 %
NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU Zvolte variantu
Počet dílu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

30% Carbonové pádlo. 2 Pádlo je díky své váze vhodné už pro delší trasy a sportovnější jízdu. List byl navržen tak, aby maximalizoval všechny 4 fáze záběru. Výborný flex. Speciální dvoubodový upínací systém. Ergonomická rukojeť zajišťuje nejlepší možnou přilnavost

Kategorie: Pádla
Material: Carbon
Materiál: 30% Carbon
Počet dílu: 3-dílné, 2-dílné
Typ pádla: Pokročile, Profesionální
Délka: 165cm - 218cm
AVANT
30% carbon / 2 dílné  / 3 dílné

 

The AVANT PADDLE series is characterized by a special 2 block clamp system. Available in 30% carbon in standard adjustable or as 3 pieces. The shaft is adjustable from 174 cm to 220 cm of length. The paddle blade has been thoughtfully designed to maximize all four phases of the stroke, especially when the paddle is pulled towards the standing area. The ergonomic handle gives the best grip possible while the blade (92 SQI) is great for paddling at a higher stroke rate, allowing the rider to use less power during long stand up paddling sessions.

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné CARBON 30% 29 sklolaminát/carbon 30% CARBON 92 2 PIN BLOCK ANTITWIST 30% 600 gram
3 dílné - nastavitelné CARBON 30% 29 sklolaminát/carbon 30% CARBON 92 2 PIN BLOCK ANTITWIST + PIN LOCK 30% 650 gram

 

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard