Sváteční provoz. Shop v Karlině otevřen až do 23.12. 10 - 18h. V období 24.12 - 3.1. zavřeno. 11.1. jsme zpět.

Značka: RRD

Pádlo hliník 3-dílné nastavitelné RRD Start

Neohodnoceno
2 190 Kč
MÁME SKLADEM (2 ks)
Tato kategorie pádla je určena pro školy SUP a SUP půjčovny.
Kategorie: Pádla
Hmotnost: 0.88 kg
Material: Hliník
Počet dílu: 3-dílné
Typ pádla: Začátečnické
Délka: 165cm - 215cm
List: Plast - Sklolaminát

START SCHOOL PADDLES

Tato kategorie pádla je určena pro školy SUP a SUP půjčovny.rrd-paddle-start-y23-specs

START START PADDLE jsou k dispozici ve 2 nebo 3 kusy.
Čepel a rukojeť jsou vyrobeny z plastu, povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou,  která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla.

RRD vám dává možnost zůstat v rozpočtu s hliníkovou šachtou a díky nastavitelnému rozmezí 165 - 215 cm zajistíte perfektní nastavení.

padla rrd vsechny i detske windsurfing karlin

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard