Značka: RRD

Pádlo hliník RRD Start

1 hodnocení
1 900 Kč

Je to základní pádlo, které pravděpodobně uvidíte u vody nejčastěji. Jsou k dispozici ve 2 nebo 3 kusy. Čepel a rukojeť jsou vyrobeny z plastu, povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla.

Kategorie: Pádla
Material: Hliník
Materiál: Hliník
Počet dílu: 3-dílné, 2-dílné
Typ pádla: Začátečnické
Délka: 165cm - 215cm
START
hliník / 2 dílné / 3 dílné


Tato kategorie pádla je určena pro školy SUP a SUP půjčovny.

START START PADDLE jsou k dispozici ve 2 nebo 3 kusy.
Čepel a rukojeť jsou vyrobeny z plastu, povrch čepele je 100 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla.

RRD vám dává možnost zůstat v rozpočtu s hliníkovou šachtou a díky nastavitelnému rozmezí 165 - 215 cm zajistíte perfektní nastavení.

Model Trubka Trubka (průměr mm) Vnitřní trubka List Povrch listu (SQI) Clamp Držák Váha (gr)
2 dílné - nastavitelné hliník 29 hliník antitwist plast+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST plast 990 gram
3 dílné - nastavitelné hliník 29 hliník atitwist plast+sklolaminát 100 2 PIN BLOCK ANTITWIST + PIN LOCK plast 1090 gram

 

padla rrd vsechny i detske windsurfing karlin

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard