Novinka Doprava zdarma
Značka: RRD

Pádlo 80% karbon 2-dílné nastavitelné RRD Dynamic Y25

Neohodnoceno
6 990 Kč 7 200 Kč Sleva 3 %
MÁME SKLADEM (2 ks)

Úžasné pádlo s kontinuálním pocitem záběru a vysokou efektivitou. Pádlo je 2 dílné a je nastavitelné. Řada profesionálních RRD pádel z 80% karbonu s listem 92 SQI (užší obrys)

Ultra lehké pádlo, které je vhodné pro jezdce, kteří chtějí mít co nejlehčí a nejefektivnější pádlo s přidanou hodnotou odolnosti. Držadlo, žerď i čepel jsou zcela vyrobeny z 80% karbonu. Povrch čepele je 92 SQI a vnitřní plocha čepele je opatřena speciální hranolovitou konkávkou, která zaručuje správné vypouštění vody během zdvihu pádla. Váha je 750 gramů.

Kategorie: Pádla
Hmotnost: 0.75 kg
Materiál: Carbon
Počet dílů: 3-dílné
Typ pádla: Zavodní, Poloprofesionální
Délka: 174cm - 220cm
? List : 80% Karbon

RRD NASTAVITELNÉ PÁDLO NA PADDLEBOARD DYNAMIC PADDLE CARBON 80%

Řada 80% karbonových pádel pro paddleboarding RRD Dynamic je nejvyšší třídou poloprofesionálních pádel. Úžasné pádlo s kontinuálním pocitem záběru a vysokou efektivitou.

  • Pádlo je 2-dílné Dynamic tabulka
  • Nastavitelné 174 cm až 220 cm
  • velikost listu 92 SQI pro častější záběry
  • hranolovitá konkáva listu vyúsťuje v méně úsilí a více rychlosti
  • anti-twistovací systém nastavitelné žerdi zaručuje, že pádlo bude mít vždy konstantní úhel držadla

    List (čepel) pádla byl vytvořena tak, aby maximalizoval všechny 4 fáze záběru a speciálně první, kdy pádlo vložíte do vody a posouváte jej směrem k místu kde stojíte. Ergonomické držadlo zajišťuje ten nejlepší možný úchop. Plocha listu 92 SQI je skvělá pro pádlování vyšší intenzitou a umožňuje jezdci využívat méně síly během dlouhých tras.

Paddles-RRD-SUP-Avant-Dynamic-Y25-www.paddleboardy.cz

Model Držadlo Průměr držadla (mm) Vnitřní část List Handle Váha ±5%
Dynamic 80% CARBON fixní Carbon 29 Carbon 80% Carbon 80% Carbon 80% 700 gr
Dynamic 80% CARBON 2-dílné Carbon 29 Carbon 80% Carbon 80% Carbon 80% 750 gr
Dynamic 80% CARBON 3-dílné Carbon 29 Carbon 80% Carbon 80% Carbon 80% 770 gr

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů.

Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru.

Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná. 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard