Značka: RRD

Nafukovací windsurfing RRD Airwindsurf Freeride

29 000 Kč 37 900 Kč Sleva 23 %
Máme SKLADEM

Na windsurfing se od tohoto okamžiku budete dívat jinak. Přivítejte nafukovací frerride skluzový plovák AIRWUNDSURF !


 

Můžeme doručit do:
26.2.2019
Kategorie: Paddleboardy
? Rozměry: 260cm 80cm 12cm
Objem vaku: 150 l (freeride PRO)
Váha: 10 Kg (+/- 5%)
Fina: RRD FREEMOVE 42 TUTTLE BOX
Jízdní styl: Freeride / Freemove

Airwindsurf Freeride je první NAFUKOVACÍ freeride windsurfingový plovák RRD.

A hned si s sebou do vínku vzalo několik unikátních vlastností a technologií:

 

Jeho hlavní technologickou předností je VÝHRADNÍ použití patentované technologie SBS Sandwich Dyneema Belt. Tento sandvičový dynema pás způsobuje, že takto Screen-Shot-2016-09-15-at-15.55.44vybavené nafukovací prkno je o 30% tužší než konvenční nafukovací board. To ale není všechno: Airwindsurf je vybaven hned třemi těmito Sandwich Dyneema pásy pro maximální tuhost. Účinek se tak ztrojnásobuje !. Tento sandvičový dynema pás způsobuje, že takto vybavené nafukovací prkno je o 30% tužší než konvenční nafukovací board. To ale není všechno: Airwindsurf je vybaven hned třemi těmito Sandwich Dyneema pásy pro maximálnítuhost. Účinek se tak ztrojnásobuje !

 

Dalším hlavním rysem je ITB (Integrovaný Tuttle Box), který je vylisován vlepen uvnitř plováku. Tento box má stejnou tuhost jako mají kompozitové plováky, a v kombinaci s freeridovou finou se velmi rychle dostává do skluzu, snadno jede proti větru, a je rychlý jako řadové freeridové pevné boardy.

 

V neposlední řadě Airwindsurf Freeride má exkluzivní SPSP kolejnici (Soft PVC Sharp Profile) s dutou komorou, umístěnou na spodní hraně. Toto řešení umožňuje dokonalé uvolnění vody obtékající kolem trupu boardu.

"Airwindsurf Freeride navždy mění způsob, jakým uvažujeme o windsurfingu."

Vše o paddleboardech


Velký vánoční výprodej