Značka: DVSPORT

Nafukovací paddleboard DVSport Raider 9’9″x30″x4″ - komplet s pádlem

9 490 Kč 15 900 Kč Sleva 40 %
Máme SKLADEM (4 ks)

Univerzální nafukovací paddleboard Raider DVSport vhodný pro celou rodinu na klidnou hladinu, tak na sjíždění prvních vlnek.


 

Můžeme doručit do:
26.2.2019
Kategorie: Paddleboardy
Maximální váha jezdce: 85 Kg
? Rozměry: 300cm 75cm 10cm
Výtlak: 180 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku
Hmotnost: 10 Kg

DVSPORTlogo2018DVSPORT Raider

Malý, univerzální a snadno ovladatelný


Španělský výrobce DVSPORTRadider Dvsport paddleboardy.cz
Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Raider°
Je univerzální paddleboard pro lehčí jezdce do 85 kg. Je vhodný ať už pro děti nebo dospělé do jakýchkoliv vodních podmínek, na hladkou i zvlněnou hladinu. Vhodný také pro uživatele, kteří chtějí chytat svoje první vlny na moři a posunout se tak o level výše. Tento model se vyrábí ve velikosti 9´9" (300 cm) x 30" (75 cm). Na špičce paddleboardu jsou natahovací popruhy vhodné pro upevnění batohu, svačinky a čehokoliv dalšího.Jedna vrstva PVC a protiskluzová Eva pěna zajišťuje stabilitu prkna.

3 flosny (kormidla)
Na zadní straně ve spodní části paddleboardu jsou umístěny 3 flosny ty slouží k tomu, aby paddleboardjel snadněji rovně a nemuseli jste tak přehazovat pádlo ze strany na stranu při každém pohybu vpřed. Další výhodu neleznete při sjíždění větších řek či menších říček, kde si nejste jisti zda máte pod sebou dostatek vody. Prostřední (největší) flosnu prostě vymontujete a spokojeně si můžete pokračovat v jízdě pouze s dvěma bočníma. Paddleboard díky nim jede stále dostatečně rovně a nemusíte se bát, že s prostřední flosnou někde zavadíte a přijdete o ní.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák DVSport Raider 9’9″x30″x4″
  • trojdílné skládací pádlo DvSport
  • odnímatelná plastová flosna 
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa DVSport vybavená manometrem
  • opravná sada

Vše o paddleboardech


Velký vánoční výprodej