UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: Shark

Vodotěsný nepropustný Bag Shark 28l

2 hodnocení
499 Kč
MÁME SKLADEM (2 ks)

Pokud si potřebujete vzít na vodu i něco většího než třeba telefon a je to takové povahy že případný pád do vody není možné připustit, použijte tento vodotěsný obal.

Dry bag má objem 28 litrů, délkově nastavitelné popruhy na záda, vak tak můžete použít i jako běžný batoh
materiál PVC, výrazný žlutý design pro lepší přehlednost na vodě, transparentní část pro snadnou kontrolu co máte uvnitř

Kategorie: Nepromokavé vaky a obaly
Objem vaku: 28 litrů

Popis produktu není dostupný

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard