UPOZORNĚNÍ!!! Respektujeme nařízení vlády ČR a z důvodu ochrany našich zaměstnanců omezujeme provoz v naší kamenné prodejně. Veškeré skladové zásoby můžete objednávat na našem e-shopu on-line nebo telefonicky na čísle 724 000 088.

1. osobní nákup na prodejně. Ideálně zavolejte před prodejnou na telefon 724 000 088 objednávku nachystáme a vydáme. Ideálně s platbou platební kartou.
2. E-shop funguje standartním způsobem, skladových zásob máme hodně. Ideálně s platbou převodem a doručením na vaši adresu.

Objednávky objednány s osobním odběrem u nás na prodejně budou probíhat ideálně s platbou hotovostí nebo platebním převodem přímo na pokladně. Objednávka bude nachystána a rychle vydána na provizorním pokladním pultu přímo u dveří.

Děkujeme za pochopení a snad to bude brzy jako dřív. "Dej Bůh štěstí"

objednávky a obsluha 724 000 088

Značka: Mistral

Vodotěsný nepropustný Bag Mistral 30l - Modrá

1 hodnocení
990 Kč
Lze objednat (4-9 dní)

Jednoduchý, nepromokavý vak s objemem 30 litrůVhodný pro kanoistiku, jachting, paddleboarding a další vodní sporty, kdy je třeba vzít s sebou vak s dobrotami nebo jinými věcmi. Odnímatelný ramenní popruh. Vaky obsahují vnitřní fóliovou podšívku, která chrání předměty před chladem a zároveň odráží teplo k ochraně elektronických předmětů

Můžeme doručit do:
20.4.2020
Kategorie: Nepromokavé vaky a obaly
Objem vaku: 30 litrů

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard