Značka: Zray

Nafukovací Mega Board Zray S17

2 hodnocení
27 935 Kč 29 900 Kč Sleva 7 %
MÁME SKLADEM
Kategorie: Mega Boardy
? Rozměry: 518cm 152cm 20cm
Výtlak: 1250 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
? Přednosti: Paddleboard pro více osob
ZRAY Super 17 17'0" 60"zray mega air sup nafukovaci pro vice lidi paddleboard
Je obrovským nafukovacím SUP plovákem určeným pro skupinové akce paddleboardingu. Paddleboard je uzpůsoben pro 4 - 8 lidí na palubě a nabídne tak skvělou rodinou nebo společenskou zábavu. Paddleboard má tloušťku 8", šířku 60" a délku 17'0". Výtlak paddleboardu je 1250 litrů, váha 25 kg a paddleboard je určen pro skupinové vyjížďky na paddleboardu, na které je přizpůsoben. Paddleboard má na povrchu po stranách celkem 10 madel pro lepší úchyt. Díky své šířce a délce nabídne perfektní stabilitu i při jízdě ve více lidech. Jde o 518 cm dlouhý a 152 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který unesete na zádech.
Konstrukce: (SL - "Single layer")
Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
Nafouknutí
Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`
Finy (flosna) a zbytek
Plovák je vybaven dvěvi zadními odnímatelními plastovývy flosnamá plus dvě bočni. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí.
ZRAY SPORTS
Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.
Co se nachází v kompletu:
  • Plovák ZRAY Super 17 17'0" 60"
  • 4 odnímatelné plastové flosny
  • transportní batoh *Rozměry transportního batohu s vyfouknutým plovákem:Výška: 120 cm, Šířka: 80 cm, Tloušťka: 25 cm
  • 2 utahovací popruhy pro snadný transport

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard