Akce Novinka Doprava zdarma
Značka: Neon

Nafukovací skluzový paddleboard Neon X1 komplet s plachtou X.O.Sails Commando 5.5 m2

Neohodnoceno
27 990 Kč 36 990 Kč Sleva 24 %
MÁME SKLADEM
Velikost oplachtění
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Nafukovací paddleboard značky Neon X1, který dokáže jezdit ve skluzu, s oplachtěním Exocet X.O Sails Commando 5.5 m2 pro dospělého jezdce + příslušenství! Plachta je velmi lehká, takže ji mohou vytahovat z vody a jezdit s ní také ženy.

Kategorie: Komplety s plachtou a pádlem, 120 Kg Ne 5.5, 130 Kg Ne 5.5, 140 Kg Ne 5.5, 150 Kg Ne 5.5
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 140 Kg
? Rozměry: 322 cm 86cm 15cm
? Výtlak: 341 l
? Konstrukce: 3D Fusion
Tlak: 18 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 1x středová

Neon X1 tloušťka 15cmKopie č. - Neon X1 2021 blue top 1

Plovák má výtlak 341 litrů. Výška 15 cm zajišťuje velmi vysoký výtlak paddleboardu a šířka 86 cm naopak dodává plováku vysokou stabilitu.

Model X1 Windsup 10'7" byl vytvořen tak, aby mohl splnit všechny požadavky na rodinný paddleboard. Je extrémně stabilní a přitom poměrně rychlý. Uveze velmi těžkého jezdce, dva normální nebo tři lehčí.. Pro děti jsou přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

10'7" je univerzální velikost, vhodná jak pro začínající, tak pokročilé jezdce na windsurfingu. Tento plovák zvládá jezdit i ve skluzu! Při použití správné velikostí plachty vůči síle větru vyskočí nad hladinu díky speciální konstrukci. Můžete si tedy užít také něco z adrenalinu, který windsurfingová jízda ve skluzu nabízí! Plovák je zábavným a točivým pro windsurfing, má přidanou stabilitu díky šířce 34", což pomůže tak při vytahování plachty i při dostávání se do skluzu. Z hlediska paddleboardingu je jeho tvar dokonale vyvážený mix rychlosti a stability. Drží pefektně směr a má velký výtlak potřebný pro celou rodinu. 

Plovák je vhodný na učení windsurfingu též pro děti - díky měkké palubě se o něj nepoškrábou jako o protiskluz, který je běžně na pevných windsurfingových plovácích. 

Neon X1 má 4 úchyty na cargonet na špičce pro pohodlné uchycení věcí v dry bagu. Zvýšený zadní pad je pro preciznější vedení na vlně a na hladké hladině můžete board bleskově otočit doslova "na pětníku".  Protiskluzový pad z "krokodýlí kůže" je extrémně odolný. Jako bonus jsou pro děti přidělaná přídavná madla na přídi plováku, za které se mohou přidržovat při jízdě na plováku s dospělým.

Flosny (kormidla)

Neon X1 Windsup má speciální patentované zadní a středovou finu, které se vkládají do US boxu bez použití šroubováku či jakéhokoliv nářadí! Finy jednoduše vložíte do boxu a zasunutím směrem dozadu je zacvaknete do plováku. 

US box je rozdělen na dvě části - přední a zadní a uprostřed je možné jej ohnout, což výrazně usnadňuje rolování plováku po vyfouknutí.

Nafouknutí

Doporučený tlak je 18 PSI, maximum pak 25 PSI.

Konstrukce

MSL „3D Fusion" 

PLACHTA X.O.SAILS COMMANDO 5.5 m5plachta xosails small
Francouzský windsurfingový výrobce Exocet vyrobil extrémě lehkou SUP plachtu určenou na oplachtitelné paddleboardy. Vekikost 5.5 m2 je standardní velikost pro dospělého člověka. Oplachtění je velmi lehké, takže s ním mohou jezdit též ženy. Průhledné části jsou vyrobené z monofilmu a barevné z dacronu pro vyztužení a trvanlivost. Je velmi snadno a rychle nastrojitelná.
RÁHNO X.O.SAILS
RRD ráhno S.O.Sails je vytvořené z hliníku T6. Má konstantní zahnutí používané ke všem moderním freeridovým plachtám u nichž je ráhno upnuté maximálně ve výšce 30% celkové výšky plachty.Je pokryté tenkým gripem, který chrání ruce proti odření. Na redukované 29 mm silné trubce má rychloupínací přední koncovku.
STĚŽEŇ RRD EPX 430 CM
EPX stěžeň je pevný, odolný a ekonomicky přijatelný stěžeň. Je dvojdílný, takže jej snadněji přepravíte. Má redukovaný průměr (RDM), takže také jeho váha byla snížena na minimum. Je také odolnější, vytvořený k tomu, aby celé oplachtění vydrželo mnoho let ježdění!

Co se nachází v kompletu:

  • plovák Neon X1 Windsup + 2 x fina (přední a zadní)
  • pádlo Neon 3 dílné Alu
  • transportní vak na paddleboard
  • opravná sada na lepení
  • plachta XO Sails Commando 5.5 m2
  • transportní obal na plachtu
  • ráhno X.O.Sails v různých barvách dle výběru (bílé, černé)
  • dvojdílný stěžeň RRD EPX RDM
  • vytahovací provaz
  • patka na stěžeň

Neon je prémiová inovativní značka ve světě paddleboardingu. Nafukovací paddleboardy Neon mají perfektní zpracování a dokonale vyladěné tvary. Jsou vyráběné speciální patenovanou technologií díky níž jsou extrémně lehké a pevné. Mají prodlouženou 3-letou záruku garantovanou výrobcem.

 

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard