Hydrofoil RRD Universal SWK Alu 1600

33 000 Kč –15 % 28 000 Kč
Skladem v Praze (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Vítejte v hydrofoilové budoucnosti vodních sportů S-Sup W-Wing K-Kite univerzální foilové křídlo pro snadné začátky a rychlý pokrok pro jízdu na nafukovacím wingu, kitu, pevném paddleboardu a surfu. Doporučeno pro začínající jezdce, ideální foil pro školy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIVERZÁLNÍ SWK ALU SET 1600
pro čistou hydrofoilovou freerideovou jízdu s Wingem / Kitem / Paddleboardem a Surfem

SWK-Alu set je univerzální nástroj pro vstup do světa Wing foilingu nebo pro málo větrné dny s kitem, popř. na vlny s paddleboardem nebo surfem. Ve skutečnosti tak můžete měnit s tímto jedinečným setem všechny tyto sporty bez nutnosti si kupovat vždy nový foil! Používáním universálního SWK se dostaneš k novému způsobu ježdění na vodě, dosud nepoznanému. Kombinací 75 centimetrové nohy (mast) a 76 cm fuselage se vytvořil dokonale vyvážený hydrofoil, který se stal základem moderního hydrofoilového designu, který perfektně pracuje při nižších rychlostech.

Přední a zadní křídlo je z hybridního carbonu, noha a fuselage jsou z hliníku. Velká plocha předního křídla 1500 cm2 a negativní zahnutí zadního křídla pomáhají při pumpování a otočkách. Je možné jej přepracovat po dokoupení WS doplňkového setu též na windsurfingové.

S tímto hydrofoilem jsou jak směrová jízda tak otočky velmi snadnými! Stejně tak to platí pro pumpování na hladké hladině nebo na menších vlnkách. Přední křídlo je motorem celého systému. Je vytvořeno z velmi lehkých, tepelně stabilizovaných polyuretanových (PU) bočnic a 100% karbonovému vnitřku, kterým je to také připojováno k hliníkové fuselage. Křídlo má speciálně tlustší profil a s 82 cm rozpětím vytvoří správný vztlak s pumpováním již při rychlosti prkna 2 m/s! Zadní křídlo má rozpětí 52 cm a má negativní úhel 154°. Tento úhel zlepšuje "pumpovací" schopnosti celého foilu.

Nový SWK UNIVERSAL ALU foil je dodáván s destičkou, za kterou je možné foil přidělat k jakémukoliv prknu, které má US box drážky. Tento systém umožňuje přesné natrimování foilu směrem dopředu nebo dozadu na prkně dle toho, k čemu se zrovna používá.

foto s wingem a foilem swk alu rrd y26 windsurfing karlin

 • 1582cm2 Universal hybrid carbon front wing
 • New 30% stiffer and lighter aluminium mast with integrated plate
 • New redesigned 76 cm light Universal fuselage
 • Solid connection using 8 mm diameter Torx screws and helicoil threads for mast, fuselage and wings. A reliable, strong and quick to assemble/disassemble connection
 • New wider Hi density plastic mast foot connector/adaptor for improved lateral stiffness. No oxidation between mast and fuselage
 • Each component comes with an EVA Cover with Velcro to fasten it inside the bag (foil set bag supplied separately).
 
Model Mast - noha (MM) Fuselage - trup (MM) Přední křidlo Zadní křídlo
UNIVERSAL SWK ALU SET 1600 750 760 82/1582 (cm/cm2) 52/373 (cm/cm2)

 

Dodává se :

 • UNIVERSAL ALU MAST 75 WITH PLATE and EVA COVER Y26
 • UNIVERSAL FRONT WING 82/1582 Y26 with EVA COVER
 • UNIVERSAL REAR WING 52/373 Y26 with EVA COVER
 • UNIVERSAL FUSELAGE 76 with WITH EVA COVER Y26
 • M8 TORX SCREWS & KEY SET

Možnost objednaní :

rrd-universal-swk-alu-1600-SET-y26-rev windsrufing karlin rrd-dynamic-SW-ALU-1700-y26-specs-06 windsrufing karlin

Doplňkové parametry

Kategorie: Foil
Mast: 75 cm
Fuselage: 76 cm
Přední křídlo: rozpětí 82 cm - plocha 1582 cm2
Zadní křídlo: rozpětí 52 cm - plocha 373 cm2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská firma RRD je lídr ve světě paddleboardů. Vede vývoj v oblasti tvarů paddleboardů, technologií a designů. Má více než dvacetileté zkušenosti v oblasti windsurfingu a kitingu. V době, kdy začal být paddleboarding na vzestupu vytvořila kolekci mnoha různých druhů nafukovacích paddleboardů pro specifické použití a udala tak všeobecný standard dnešním výrobcům nafukovacích paddleboardů. Karbonové padddleboardy RRD od počátku patří k nejrychlejším ve světovém poháru. Roberto Ricci jde každým rokem vpřed mílovými kroky. Dynemový pás okolo paddleboardu, kombinování různého množství vrstev a další inovativní technologie posouvají paddleboarding do nových oblastí budoucnosti.

Paddleboardy RRD jsou již zdaleka rozeznatelné od jiných. Zářivý, inovativní ničím nenapodobitelný design není však to nejdůležitější. Hlavní rozdíl poznáte, jakmile dáte paddleboard na vodu a rozjedete se. Pohodlí a stabilita paddleboardů je oproti jiným výrobcům nesrovnatelná.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.