Novinka Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY X0 X-Rider Young 2021 - komplet s pádlem

Neohodnoceno
8 399 Kč 8 990 Kč Sleva 7 %
MÁME SKLADEM (1 ks)

Vhodný pro děti a lehčí jezdce. Paddleboard X-Rider Young 9"x28"x5" dodáváme s hliníkovým 3-dílným pádlem a dalším příslušenstvím od značky Zray. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím lze zabalit do transportního batohu, který snadno unesete na zádech. Ideální nosnost paddleboardu je 85 kg.

Kategorie: Dětské
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.4 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 85 Kg
? Rozměry: 275cm 71cm 13cm
Výtlak: 167 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY X-RIDER YOUNG 2021 + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY

Zray X-Rider Young

Paddleboard je univerzální SUP plovák určený především pro začátečníky a mírně pokročilé jezdce. Je vynikající též na delší vyjíždky. Díky dvěma přídavným flosnám totiž nejenom drží perfektně směr, ale je můžete s ním jet také na řece, kde není dost vody. Zray Fury má tloušťku 5" (13 cm), šířku 28" (71 cm) a délku 9" (275 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 167 litrů, váha 6,4 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.

Konstrukce: SL - "Single layer"

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna nemají tendenci se natahovat a nabízejí tak zvýšenou tuhost desky; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých desek pro větší robustnost. 

Paddleboardy ZRAY jsou vyráběny jednovrstvou Military Grade drop stitch technologií se zesílenými boky a druhou vrstvou v kriticky namáhaných místech. To zajišťuje větší tuhost a odolnost plováku při zachování nízké váhy. Tento model pohodlně unesou v ruce i děti. Plovák je možné nafouknout na optimální tlak 15 PSI.

Nafouknutí

Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Finy (flosny) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

x-ride young sup zray paddleboardy karlin obr1

technologie

Zray Konstrukce: Drop Stitch

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desce; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých paddleboardů pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovacích paddleboardů.

275x71x13cm = Lehkost, stabilita a ovladatelnost

S malým objemem (167L) bude deska X-rider dokonale přizpůsobena mladým teenagerům, kteří se chtějí naučit jezdit a cvičit na paddleboardu. Tato deska je díky své větší tloušťce (13 cm), která zajistí stabilitu a tuhost, do značné míry ideální také pro dospělé jedince s malou výškou. Délka (275 cm), je vhodná také na menší vlnky.

Lehkost, stabilita a ovladatelnost paddleboard young
x-ride young zray uchyt uprostred

Vázání kajakových sedátek

Nerezová D oka pro upevnění kajakového sedátka.

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray z kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Velká novinka 2019: přítomnost kick padu na "ocasu" desky! Tato zvýšená část na "ocasu" SUP vám nabídne více podpory, aby se ve vlnách snadno změnil směr v průběhu jízdy.

x-ride young zray zadni strana

Pružina na nepromokavý vak nebo vaše oblečení

Na přední stranu vaší desky naložíte vodotěsný vak s jídlem a pitím.

 x-ride young zray popruhy uprostred

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY X-Rider Young 9"x28"x5"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • redukce na autoventilek
  • opravná sada ZRAY

 

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard