Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY E10 Evasion Deluxe- komplet s pádlem

22 hodnocení
7 690 Kč 8 299 Kč Sleva 7 %
MÁME SKLADEM (5 ks)

Univerzální paddleboard E10 Evasion 9'9" model 2021 s pádlem od značky Zray. Součástí jsou i kovová oka ("D" ringy) pro uchycení kajakové sedačky.

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

 

Kategorie: Dětské
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10.1 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 100 Kg
? Rozměry: 298cm 76cm 12cm
Výtlak: 220 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY E10 + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY přináší na trh UNIVERZÁLNÍ PADDLEBOARD, který nese název E10 Evasion Deluxe.

Zray E10 Evasion Deluxe

Tento paddleboard si získal úspěch jako univerzální paddleboard pro jezdce do 100 kg, použitelný pro nejrůznější vodní podmínky. Je velmi stabilní, snadno manévrovatelný a má velmi dobrou skluzovou charakteristiku. Zray E10 má tloušťku 5" (12 cm), šířku 30" (76 cm) a délku 9'9" (297 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 220 litrů, váha 9,9 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.

Konstrukce: (SL - "Single layer")

Paddleboardy ZRAY jsou vyráběny jednovrstvou Military Grade drop stitch technologií, která zajišťuje větší tuhost plováku. Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Nafouknutí

Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY E10 9'9" 30"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard