Akce Doprava zdarma
Značka: DvSport

nafukovací paddleboard DVSport Drifter 9'6”x30″x4″ technologie Double layer - komplet s pádlem

13 hodnocení
8 390 Kč 12 500 Kč Sleva 33 %
MÁME SKLADEM

Nafukovací DvSport Drifter vyráběný technologií Double Layer, vhodný pro lehčí jezdce do 75kg, dámy nebo děti. Vyznačuje se vysokou ovladatelností, komfortem a trvanlivostí.

Kategorie: Dámské
Hmotnost: 9 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ne
? Nosnost: 75 Kg
? Rozměry: 290cm 75cm 10cm
Výtlak: 165 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku

DVSPORT DRIFTER 9'6" Jeho největší předností je ovladatelnost a komfort.


Španělský výrobce DVSport 01drifter
Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Drifter°
Je perfektní board jak pro začátečníky tak pro jezdce, kteří chtějí chytat své první vlnky.Jeho krátký tvar zajišťuje maximální hravost a zábavu s paddleboardem. Výborně točí a díky jeho šířce se na něm komfortně stojí. Díky jeho velikosti 9´6"(290 cm) x 30" (75 cm) můžete chytat své první malé vlny a vyzkoušet si tak další možnosti co paddleboarding přináší.Na špičce paddleboardu jsou natahovací popruhy vhodné pro upevnění batohu, svačinky a čehokoliv dalšího. Dvě vrstvy PVC a protiskluzový, velmi pohodlný pad zajišťuje stabilitu prkna.

3 flosny (kormidla)
Na zadní straně ve spodní části paddleboardu jsou umístěny 3 flosny ty slouží k tomu, aby paddleboard jel snadněji rovně a nemuseli jste tak přehazovat pádlo ze strany na stranu při každém pohybu vpřed. DRIFTERcompleto-1Další výhodu neleznete při sjíždění větších řek či menších říček, kde si nejste jisti zda máte pod sebou dostatek vody. Prostřední (největší) flosnu prostě vymontujete a spokojeně si můžete pokračovat v jízdě pouze s dvěma bočníma. Paddleboard díky nim jede stále dostatečně rovně a nemusíte se bát, že s prostřední flosnou někde zavadíte a přijdete o ní.

Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Velmi bytelná a tuhá konstrukce. Jedná se dvě vrstvy PVC, které se při běžném používání nedají prorazit. Tato technologie je vhodná i do půjčoven. Díky vysoké podélné tuhosti je tato technologie vhodná pro těžké jezdce.

nafukovaci paddleboard dvsport drifter komplet s padlem obr 1

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák Drifter 9´6” x 30″ x 4″
  • trojdílné skládací pádlo DvSport
  • odnímatelná plastová flosna 
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa DVSport vybavená manometrem
  • opravná sada

nafukovaci paddleboard dvsport drifter komplet s padlem obr 2

Španělský výrobce DVSport

Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné  a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo 
vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard