Značka: DvSport

Set pro dva DvSport Sunshine + DvSport Arrow - komplet s pádlem

8 hodnocení
26 400 Kč 34 900 Kč Sleva 24 %
MÁME SKLADEM (7 ks)
Arrow Sunshine
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 125 Kg
? Rozměry: 310cm 85cm 12cm
Výtlak: 280 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
Tlak: 15 PSI
Finy: 3x fixní
Hmotnost: 9,5 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 305cm x 81cm x 12cm
Výtlak: 240 l
? Konstrukce: (DL) – „Double Layer“
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku
Hmotnost: 10.8

 

Sunshine
Díky široké platformě, což ocení právě začínající jezdci, s ním lze také cvičit fitness. Nosnost 120Kg z něj činí univerzální paddleboard pro jednotlivce nebo rodinu. Vhodný jak na klidnou stojatou vodu, tak na moře. Špičatá příď a useknutá záď zajišťují paddleboardu zvýšenou rychlost, takže se na něm nebudete nikdy nudit, ani když se zlepšíte a začnete závodit s ostatními.
Arrow^ Karlín
Je nejstabilnější nafukovací paddleboard v řadě DVSport. Vyznačuje se velikou šíří uprostřed, kde se stojí a tím i velkou stabilitou. Kulatá špička umožňuje zajišťuje pohodlnou jízdu též při menších vlnách. Díky super odlehčené konstrukci se paddleboard rychleji rozjídží a ještě snadněji se s ním na vodě i na suchu manipuluje. Velikost 10´2“ (310 cm), šíře 34“ (85 cm) a výše 5“ (12 cm) zajišťuje dostatečný výtlak též pro těžšího jezdce nebo dva nebo více lehčích. Na špičce paddleboardu jsou natahovací popruhy vhodné pro upevnění batohu, svačinky a čehokoliv dalšího.

Španělský výrobce DVSport

Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné  a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo 
vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard