Akce Sleva Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard Zray X-Rider X1 - velikost 9'9" x 32" x 6" se dvěma pádly

1 hodnocení
9 490 Kč 10 990 Kč Sleva 14 %
MÁME SKLADEM

Nafukovací paddleboardu Zray X-rider 9'9 " model 2020, nově rozšířený ze 76 na 81 cm pro výrazně větší stabilitu! S možností kajakového sedátka. Set obsahuje 2 kudy pádel Zray, leash, batohem, zadní ploutvičku a též mechanickou pumpu. Paddleboard zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 7.9 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 297cm 76cm 15cm
Výtlak: 244 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY X1 2020 se 2 kusy PÁDLA
Paddleboard i s originálním příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Zray X1 model 2020 - šíře 32" špička paddleboardu x1 zray paddleboardy karlin

Univerzální paddleboard vhodný pro jezdce jakékoliv váhy. Je použitelný pro nejrůznější vodní podmínky (allround). Pro rok 2020 je výrazně stabilnější díky svému rozšíření z 30" na 32" (ze 76 na 81 cm), přesto zůstává snadno manévrovatelný s výbornou skluzovou charakteristikou. Má také o něco větší výtlak a je tak vhodný též pro těžší začátečníky nebo i dva lehčí lezdce. Díky svým rozměrům všem nabízí skvělou ovladatelnost a zážitky z jízdy.

Konstrukce: (SL - "Single layer") 

Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Nafouknutí

Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

paddleboarad x1 zray nafukovaci pevny a stabilni paddleboardy karlin

technologie x1 nafukovaci paddleboard

Zray Konstrukce: Drop Stitch

Tisíce polyesterových nití spojují dvě vrstvy vyztuženého PVC. Nafouknuté pod vysokým tlakem - 10 až 15 psi - tato vlákna mají tendenci se natahovat a nabízejí zvýšenou tuhost desce; je to technologie Drop Stitch.

Přestože je Zray velmi cenově dostupný, věnuje zvláštní pozornost hustotě vláken svých paddleboardu pro větší robustnost. Tento nový Drop Stitch poskytuje ultra lehkou konstrukci a zvyšuje tuhost nafukovacích paddleboardu.

SUP Allround X1 9'9 s tloušťkou 15cm

15 cm tloušťka dodává tento malé verzi paddleboard skvělou stabilitu a skvělou tuhost. Tvar All Around vám umožní nejen klasickou pohodovou jízdu ale také chytit svojí prví vlnku. Tento paddleboard se dokonale hodí pro začátečníky a pokročilé.

point_cle
stedni madlo nafukovaci paddleboard x1

Vázání kajakových křesel

Nerezová oka pro upevnění kajakového sedátka.

Nová Premium EVA podložka s Kick Padem

Tento Pad, vyvinutý v tloušťce 4 mm, nabízí jedinečný komfort a přilnavost! Díky zdrsněné povrchové úpravě Zray z kůže ještěrky je tato protiskluzová EVA odolnější a elegantnější. Velká novinka 2019: přítomnost kick padu na ocas desky! Tato zvýšená část na "ocasu" SUP vám nabídne více podpory, aby se ve vlnách snadno změnil směr v průběhu jizdy.

ventil nafukovaci paddleboard x1
komplet nafukovaci paddleoboard x1

Zray 2019: Unikátní design inspirovaný aztéckou kulturou

Pro uvedení značky v roce 2015 se Zray zaměřil na kvalitu svých desek. Samozřejmě, že v roce 2019 studoval Zray design své SUP a nabízí vám nový unikátní sortiment, který vám umožní vyniknout od ostatních jezdců. Inspirován Aztéky, Zray nešetřil detaily svých desek: Logo fosforeskující, loga EVA, elegantní design, aztécké tvary a ultramoderní barvy.

Pružina na nepromokavý vak nebo vaše oblečení

Na přední stranu vaší desky naložíte vodotěsný vak s jídlem a pitím.

predni provaz na vaky do vody nafukovaci paddleboard x1

 

 

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY X1 9'9" 32"
  • 2 x třídílné skládací hliníkové pádlo ZRAY
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 22 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

nafukovaci zray paddleboard x1 paddleboardy karlin

Zray Brand X1

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard