Doprava zdarma
Značka: ZRAY

Nafukovací paddleboard ZRAY E9 - komplet s pádlem

7 990 Kč 8 500 Kč Sleva 6 %
Máme SKLADEM (1 ks)

Univerzální paddleboard E10 9'0" s pádlem od značky Zray


 

Můžeme doručit do:
29.4.2019
Kategorie: All Round / Univerzální
? Rozměry: 275cm 76cm 13cm
Výtlak: 194 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina
Hmotnost: 9.8 Kg

zray-logo-1Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY E9 + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY přináší na trh UNIVERZÁLNÍ PADDLEBOARD, který nese název E9.

 


Zray E9zray-iSUP-strong_tested_pass
Tento paddleboard si získal úspěch jako univerzální paddleboard pro začínající lehké jezdce do 75 kg.Zray E9 je použitelný pro nejrůznější vodní podmínky. Je velmi stabilní, snadno manévrovatelný a má velmi dobrou skluzovou charakteristiku. Paddleboard má tloušťku 5" (13 cm), šířku 30" (76 cm) a délku 9' (275 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 194 litrů, váha 9,8 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.
Konstrukce: (SL - "Single layer")
Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
Nafouknutí
Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
Finy (flosna) a zbytek
Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
ZRAY SPORTS
Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY E9 9'0" 30"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Vše o paddleboardech


Velký vánoční výprodej