Akce Doprava zdarma
Značka: Zray

Nafukovací paddleboard ZRAY E11 - komplet s pádlem

5 hodnocení
9 999 Kč
Vyprodáno

Univerzální paddleboard E11 11'0"x32"x5" s hliníkovým pádlem a dalším příslušenstvím od značky Zray. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech. Ideální nosnost paddleboardu je 120 Kg

Můžeme doručit do:
5.8.2020
Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 8.7 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 335cm 81cm 13cm
Výtlak: 246 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY E11 + PÁDLO ZRAY

Jeden z největších čínských výrobců nafukovacích paddleboardů ZRAY
přináší na trh UNIVERZÁLNÍ PADDLEBOARD, který nese název E11.

 

Zray E11
Tento paddleboard si získal úspěch v menší velikosti E10 kde byla doporučená váha 80, na tento rok ale ZRAY šel dal a nabízí variantu E11 s nosnosti až 120 kg, použitelný pro nejrůznější vodní podmínky. Je velmi stabilní, snadno manévrovatelný a má velmi dobrou skluzovou charakteristiku. Zray E11 má tloušťku 5" (13 cm), šířku 32" (81 cm) a délku 11" (335 cm). Výrobcem uváděný výtlak paddleboardu je 246 litrů, váha 8,7 kg. Díky své přiměřené velikosti nabízí skvělou ovladatelnost a tím i zážitek z jízdy.
Konstrukce: (SL - "Single layer")
Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
Nafouknutí
Paddleboardy ZRAY mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum pak 15 PSI.
Finy (flosna) a zbytek
Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
ZRAY SPORTS
Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

E11 nafukovaci paddleboard paddleboardy karli zray

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák ZRAY E11 11" 30"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s plastovým listem
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 95 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 20 cm
  • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
  • opravná sada ZRAY

paddleboard E11 zray paddleboardy karlin obrazek

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard