Akce Doprava zdarma
Značka: Coasto

Nafukovací paddleboard Coasto Calypso 9'9" Technologie MSL - komplet s pádlem

35 hodnocení
12 490 Kč 13 500 Kč Sleva 7 %
MÁME SKLADEM

Paddleboard z kategorie Allround a nejvyšší technologií MSL je svým zaměřením určen primárně na klidnou či tekoucí hladinu. Paddleboard má tloušťku 4,75", šířku 30" a délku 9'9". Výtlak paddleboardu je 230 litrů, váha 9,5 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 90 kg

Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 9.5 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 90 Kg
? Rozměry: 297cm 76cm 12cm
Výtlak: 230 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD Coasto Calypso + Pádlo Coasto
Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Coasto Calypsonafukovaci paddleboard coasto obrazek

Paddleboard z kategorie Allround a je svým zaměřením určen primárně na klidnou či tekoucí hladinu. Paddleboard má tloušťku 4,75", šířku 30" a délku 9'9". Výtlak paddleboardu je 230 litrů, váha 9,5 kg a paddleboard je určen pro člověka s hmotností do 90 kg. Jde o 297 cm dlouhý a 76 cm široký nafukovací paddleboard (SUP), vyrobený dvouvrstvou Fusion MSL technologií, což znamená, že vrstvy jsou k sobě za tepla lisovány. To má za následek, že paddleboard je velmi tuhý a zároveň velmi lehký. Výhodou nafukovacích paddleboardů je primárně jejich skladnost a nenáročnost na přepravu. Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu.

Konstrukce: MSL – „fusion technology“

Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) při stejné pevnosti a odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je vyráběn právě touto technologií.

Nafouknutí

Paddleboardy COASTO mají vnitřní houbovitou strukturu, která po nafouknutí na tlak 10-15 PSI perfektně drží tvar a je velmi tuhá. Doporučený tlak je 15 PSI, maximum pak také 15 PSI.

Finy (flosna) a zbytek

Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

Coasto

Je je francouzská značka výrobce paddleboardů, který spadá pod skupinu Poolstar. Paddleboardy COASTO se vyznačují velmi výrazným designem a velkým množstvím přidaných úchytů, držáků a dalších pomůcek.

nafukovaci paddleboardy coasto paddleboardy karlin

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák Coasto Calypso 9'9" 30"
  • trojdílné skládací hliníkové pádlo Coasto s plastovým listem
  • leash, na uchycení za nohu
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 22 cm
  • vysokotlaká pumpa Coastovybavená manometrem
  • opravná sada Coasto

samostatne paddleboard coasto calypso

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard