Akce Podzimní hit Doprava zdarma
Značka: Zray

Kombo pack nafukovací paddleboard Zray X1 X-Rider - komplet se 4 dílným pádlem, kajakovou sedačkou, Neon Dry bagem 15 litrů

20 hodnocení
9 890 Kč 11 449 Kč Sleva 14 %
VYPRODÁNO

Výhodná nabídka univerzálního paddleboardu X1 10'2" s pádlem od značky Zray a dry bagu Neon 25 litrů s přídavnými popruhy na záda.

Kategorie: All Round / Univerzální
Hmotnost: 8 kg
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 125 Kg
? Rozměry: 310 cm 81 cm 15 cm
Výtlak: 259 l
? Konstrukce: SL - "Single layer"
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná centrální fina

Nafukovací PADDLEBOARD ZRAY X1 + 4-DÍLNÉ PÁDLO ZRAY 
+ KAJAKOVÁ SEDAČKA + NEON DRY BAG 15 LT

Paddleboard i s veškerým příslušenstvím zabalíte do transportního batohu, který snadno unesete na zádech.

Zray X1
Univerzální paddleboard vhodný pro jezdce jakékoliv váhy. Je použitelný pro nejrůznější vodní podmínky (allround). Je stabilní, snadno manévrovatelný a má velmi dobrou skluzovou charakteristiku.  Je vhodný též pro těžší začátečníky nebo i dva lehčí lezdce. Díky svým rozměrům všem nabízí skvělou ovladatelnost a zážitky z jízdy.
Konstrukce: (SL - "Single layer")
Vyrobený jednovrstvou DROP-STITCH technologií.Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.
Nafouknutí
Paddleboard unese nafouknutí na tlak 15 PSI. Perfektně drží tvar a je velmi tuhý. Doporučený tlak je 13 PSI, maximum 15 PSI.`
Finy (flosna) a zbytek
Plovák je vybaven zadní odnímatelnou plastovou flosnou. V přední části je umístěno pružné lano k přichycení osobních věcí nebo nákladu. Povrch plováku je potažen EVA nášlapnou vrstvou, která působí velmi příjemně a zároveň zajišťuje dostatečnou přilnavost proti uklouznutí. Na zádi je umístěno tažné oko.

ZRAY SPORTS

Je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

Batoh Neon Dry 

Batoh Neon Dry je velmi odolný a zcela vodotěsný. Vzadu má průhled, takže uvidíte co je uvnitř i z venku. Má dva odnímatelné popruhy.  Bezpečná ochrana při extrémních podmínkách. Batoh Neon Dry je pro všechny vodní sporty a další outdoorové aktivity skvělou volbou! Praktické a snadno použitelné zavírání rolováním. Dry bag Neon má objem 25 litrů, je vyroben z PVC.  

 • vodotěsný
 • 15 litrů
 • odnímatelné popruhy na nošení na zádech
 • praktický průhled na zadní stěně umožňující pohled dovnitř
 • zavírání rolováním
 • vyrobeno z extra odolného PVC

Co se nachází v kompletu:

 • Plovák ZRAY  10'2" 32"
 • Neon dry bag 15 litrů s přídavnými popruhy na záda
 • kajaková sedačka
 • čtyřdílné skládací hliníkové pádlo ZRAY s dvěma plastovými listy
 • odnímatelná plastová flosna
 • transportní batoh *Rozměry přepravního batohu s vyfouknutým plovákem: Výška: 90 cm, Šířka: 45 cm, Výška: 22 cm
 • vysokotlaká pumpa ZRAY vybavená manometrem
 • opravná sada ZRAY

Zray Brand X1

ZRAY SPORTS
je největší čínský výrobce nafukovacích paddleboardů s výrobní plochou přes 100.000 m2 a více než 1000 zaměstnanci, jeho produkty mají při solidní výrobní kvalitě a zdařilém designu výbornou prodejní cenu a prodávají se úspěšně po celém světě. Ve své cenové kategorii nemají díky kvalitní konstrukci a dobrému zpracování konkurenci.

zray-logo-1

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard