Značka: DvSport

Kombo pack nafukovací paddleboard DvSport Sunshine MSL 10"x32"x5" s dry bagem, kajakovým sedátkem a pádlem

15 hodnocení
13 490 Kč 18 788 Kč Sleva 28 %
Vyprodáno

Jarní akce! Velmi kvalitní nafukovací paddleboard v technologii MSL od značky DvSport Sunshine! Kombo pack s Dry bagem RRD, kajakovým sedátkem a kajakovým pádlem. Vhodný pro začátečníky i středně pokročilé. Jedná se o druhý nejstabilnější paddleboard od značky DV Sport.

Můžeme doručit do:
22.10.2020
Kategorie: All Round / Univerzální
? Možnost kajakového sedátka: Ano
? Nosnost: 120 Kg
? Rozměry: 305cm x 81cm x 12cm
Výtlak: 240 l
? Konstrukce: Fusion Technology (MSL)
Tlak: 15 PSI
Finy: 1x odnímatelná US box fina + 2x fixní po boku

DVSPORTlogo2018DvSport Sunshine 10’ - Jeden ze dvou nejstabilnějších allround paddleboardů v řadě DVSport


Španělský výrobce DvSportnafukovaci paddleboard sunshine
Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Sunshine
Díky široké platformě, což ocení právě začínající jezdci, s ním lze také cvičit fitness. Nosnost 120Kg Univerzální paddleboard pro jednotlivce nebo rodinu. Vhodný jak na klidnou stojatou vodu, tak na moře. Špičatá příď a useknutá záď naopak zajišťují paddleboardu zvýšenou rychlost, takže se na něm nebudete nikdy nudit, ani když se zlepšíte, a začnete závodit s ostatními.

Konstrukce: (MSL) – „fusion technology“
Tato technologie byla především vyrobena za účelem snížení váhy. Jedná se o dvě vrstvy PVC, které jsou nalisovány za tepla (namísto lepení lepidlem). Díky tomuto postupu se ušetří cca 20% váhy paddleboardu. Jedná se o velmi pevnou konstrukci a podélná tuhost je dokonce vyšší než u klasického Double Layer. Paddleboardy vynikají nižší hmotností a snadnou skladností (dobře se rolují) a přitom jsou podobně odolnosti jako běžné dvouvrstvé paddleboardy. Jak naznačuje vývoj trhu, jedná se pravděpodobně o technologii, která bude v budoucnu převažovat. Tento paddleboard je nově pro rok 2019 vyráběn právě touto technologií.

Co se nachází v kompletu:

  • Plovák DV Sport Sunshine 10’ x 32″ x 5″
  • dry bag RRD 20 litrů
  • kajakové sedátko
  • čtyřdílné skládací pádlo na kajak i paddleboard
  • odnímatelná plastová flosna
  • transportní batoh
  • vysokotlaká pumpa DVSport vybavená manometrem
  • opravná sada
  • Jako bonus je možné k paddleboardu také přidělat kajakové sedátko díky kovovým úchytům (na každé straně a na zádi paddleboardu) a používat paddleboard namísto kajaku.

parametry dv sport sunshine nafukovaci paddleboard

Španělský výrobce DVSport

Se vyznačuje nejenom jemným designem, ale především svojí kvalitou a přesností zpracování. Paddleboardy jsou vyrobené z nejpevnějšího Drop Stitch materiálu, který je v současnosti v tomto odvětví dostupný. Lepené spoje jsou pevné, začištěné  a bez bublinek. Vzduchový ventil je kvalitní. Tvar paddleboardu je uzamčený v přesně dané linii. Paddleboardy mají extrémě pohodlný pad. Zatímco většina konkurenčních paddleboardů má nástřik, který se při používání snadno odře, protiskluzový pad stejně jako celý povrch u DVSport paddleboardů kromě loga nemá barevný nástřik, ale je přímo 
vyrobený z již barevných materiálů, takže si design paddleboardu nepoškodíte ani při dlouhodobém používání!

Vše o paddleboardech


Jak vybrat paddleboard